Passzív elemek

Keresés pontosítása

Termék összehasonlítás (0)


KELine RJ45/u dugó, 8p8c, 50µ Au

KELine RJ45/u dugó, 8p8c, 50µ Au

KELine RJ45/u dugó, 8p8c, 50µ Au-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

39.-Ft

KELine Törésgátló az RJ45-ös dugókhoz

KELine Törésgátló az RJ45-ös dugókhoz

KELine Törésgátló az RJ45-ös dugókhoz-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utáláss..

39.-Ft

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 40mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 40mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 40mm-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálás..

79.-Ft

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mm-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálás..

79.-Ft

Rainbow RJ50 10P10C moduláris dugó

Rainbow RJ50 10P10C moduláris dugó

RJ45 méretű csatlakozó, 10 érintkezővel-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálá..

79.-Ft

Rainbow telefon kábel toldó 6P6C

Rainbow telefon kábel toldó 6P6C

Rainbow telefon kábel toldó 6P6C-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

92.-Ft

Rainbow Y elosztó 1 alj + 2 alj 6P4C

Rainbow Y elosztó 1 alj + 2 alj 6P4C

Rainbow Y elosztó 1 alj + 2 alj 6P4C-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálássa..

118.-Ft

AMP LC klipsz - két LC simplexből egy LC duplex, fekete

AMP LC klipsz - két LC simplexből egy LC duplex, fekete

AMP LC klipsz - két LC simplexből egy LC duplex, fekete-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/..

131.-Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,3M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,3M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 0,3M CAT5E-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

144.-Ft

Rainbow Y elosztó 1 D + 3 alj

Rainbow Y elosztó 1 D + 3 alj

Rainbow Y elosztó 1 D + 3 alj-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

144.-Ft

Panduit CAT5e 8p8c (AWG28) patch dugó (1000 db/cs)

Panduit CAT5e 8p8c (AWG28) patch dugó (1000 db/cs)

PAN-PLUG CAT5e UTP 8 pólusú patch kábel dugó (1000 db-s csomagolás), törésgátló nem szükséges-Garanc..

157.-Ft

Panduit Mini-Com vak modul, fehér (10db/cs)

Panduit Mini-Com vak modul, fehér (10db/cs)

Vakpanel fehér (10db)-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

157.-Ft

Panduit Mini-Com vak modul, fekete (10db/cs)

Panduit Mini-Com vak modul, fekete (10db/cs)

Vakpanel fekete (10db)-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

157.-Ft

Panduit Vak panel, fehér (10db/cs)

Panduit Vak panel, fehér (10db/cs)

Vakpanel fehér (10db)-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

157.-Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 0,5M CAT5E-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

157.-Ft

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 0.5 m-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre u..

170.-Ft

Panduit CAT5e 8p8c (AWG28) patch dugó (10 db/cs)

Panduit CAT5e 8p8c (AWG28) patch dugó (10 db/cs)

PAN-PLUG CAT5e UTP 8 pólusú patch kábel dugó (10 db-s csomagolás), törésgátló nem szükséges-Garancia..

170.-Ft

Rainbow telefon fali aljzat, dupla, 6P4C

Rainbow telefon fali aljzat, dupla, 6P4C

Rainbow telefon fali aljzat, dupla, 6P4C-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utál..

183.-Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 1M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 1M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 1M CAT5E-Garancia: 1 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután megrend..

183.-Ft

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 1,5M CAT5E

Rainbow UTP PATCH KÁBEL 1,5M CAT5E

UTP PATCH KÁBEL 1,5M CAT5E-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/..

210.-Ft

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m

KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utá..

223.-Ft

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!..

236.-Ft

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 4 szál, OM2 50/125?m

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 4 szál, OM2 50/125?m

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 4 szál, OM2 50/125?m-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/..

236.-Ft

KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 0.5 m

KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 0.5 m

KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 0.5 m-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre..

236.-Ft

Tételek: 1 - 24 / 940 (40 oldal)