Optikai szerelvény

Termék összehasonlítás (0)


Hegesztés védő zsugorcső, 40mm

Hegesztés védő zsugorcső, 40mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 40mmAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

900

Hegesztés védő zsugorcső, 60mm

Hegesztés védő zsugorcső, 60mm

KELine Hegesztés védő zsugorcső, 60mmAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

900

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green  .

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green .

KELine SC-SC, multimódusú OM3/OM4, aquaAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

1,920

SC-SC, toldó multimódusú, beige

SC-SC, toldó multimódusú, beige

KELine SC-SC, multimódusú, beigeAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,400

SC-SC, multimódusú toldó OM3 aqua

SC-SC, multimódusú toldó OM3 aqua

SC-SC, multimódusú toldó OM3 aquaAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,520

ST-ST, toldó multimódusú

ST-ST, toldó multimódusú

KELine ST-ST, multimódusúAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,520

SC-SC, toldó monomódusú, blue

SC-SC, toldó monomódusú, blue

KELine SC-SC, monomódusú, blueAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,700

ST csatlakozó SM, fém test, 3 mm törésgátló

ST csatlakozó SM, fém test, 3 mm törésgátló

ST csatlakozó SM, fém test, 3 mm törésgátló-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,730

SC-SC toldó monomódusú duplex toldó, blue

SC-SC toldó monomódusú duplex toldó, blue

KELine SC-SC, monomódusú duplex toldó, blueAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,760

SC-SC, multimódusú toldó OM4 erika violet

SC-SC, multimódusú toldó OM4 erika violet

KELine SC-SC, multimódusú, beigeAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,760

SC/APC-SC/ACP toldó monomódusú, green

SC/APC-SC/ACP toldó monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, greenAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,800

SC toldó - MM duplex, kerámia betét, bézs

SC toldó - MM duplex, kerámia betét, bézs

SC toldó - MM duplex, kerámia betét, bézs-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,818

SC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék

SC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék

SC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,818

LC-LC quad toldó multimódusú OM4 erika violet

LC-LC quad toldó multimódusú OM4 erika violet

LC-LC quad toldó multimódusú OM4 erika violetAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,835

2-4 szálas hegesztés tartó

2-4 szálas hegesztés tartó

KELine 2-4 szálas hegesztés tartó Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,880

12-24 szálas hegesztés tartó

12-24 szálas hegesztés tartó

KELine 12-24 szálas hegesztés tartó Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,905

SC pigtail csatlakozó - simplex OM3 XG, semi-tight, 2m, aqua (6 db)

SC pigtail csatlakozó - simplex OM3 XG, semi-tight, 2m, aqua (6 db)

SC pigtail csatlakozó - simplex OM3 XG, semi-tight, 2m, aqua-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,905

LC-LC duplex toldó multimódusú OM3 aqua

LC-LC duplex toldó multimódusú OM3 aqua

LC-LC duplex toldó multimódusú OM3 aquaAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

2,960

LC-LC duplex toldó monomódusú, blue

LC-LC duplex toldó monomódusú, blue

KELine LC-LC duplex, monomódusú, blueAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással..

3,000

SC-SC,duplex toldó multimódusú, beige

SC-SC,duplex toldó multimódusú, beige

KELine SC-SC,duplex multimódusú, beigeAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia: 20 év-Szállítás: Délig megrendelt termék 48 órán belül, délután megrendelt termék 72 órán belül kiszállításra kerül.Csak előre utálással..

3,100

Tételek: 1 - 0 / 59 (0 oldal)