Optikai patch

Termék összehasonlítás (0)


Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12E 9/125 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12E 9/125 LSOH 1000NAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia..

2,040.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4E 9/125 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4E 9/125 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia..

2,100.-Ft

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 4 szál OM2 50/125?m-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!..

2,160.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

KELine Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-G..

2,250.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH 1000NAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia:..

2,250.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8G 50/125 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8G 50/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 8G 50/125 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garanci..

2,280.-Ft

Lazacsöves disztribúciós (zselés) kábel - 12 szál, OS2 (2000 m)

Lazacsöves disztribúciós (zselés) kábel - 12 szál, OS2 (2000 m)

Lazacsöves disztribúciós (zselés) kábel - 12 szál, OS2-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Cs..

2,460.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 4 50/125 OM3 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Gara..

2,520.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM3 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM3 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM3 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Ga..

2,640.-Ft

Duplex patch kábel  2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m-Gara..

2,653.-Ft

Duplex patch kábel  2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m-Gara..

2,653.-Ft

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m-Garancia: Jogszab..

2,653.-Ft

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m-Garancia: Jogszabály s..

2,711.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 LSOH 1000NAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garanci..

2,760.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 24E 9/125 LSOH 1000N  Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 24E 9/125 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 24E 9/125 LSOH 1000NAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-Garancia..

2,800.-Ft

Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel - 8 szál, OS2 (/ m)

Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel - 8 szál, OS2 (/ m)

Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel - 8 szál, OS2-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!C..

2,800.-Ft

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM4 LSOH 1000N   Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM4 LSOH 1000N Euroclass Eca

Fibre Optic Cable FO U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM4 LSOH 1000N Adatlapok és minősítések: www.keline.eu-Ga..

2,920.-Ft

AMP Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel, 24 szál OS2 9/125µ

AMP Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel, 24 szál OS2 9/125µ

AMP Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel, 24 szál OS2 9/125µ-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érd..

2,960.-Ft

Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), SC, 2m

Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), SC, 2m

KELine Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM3), SC, 2mAdatlapok és minősítések: www.keline.eu-G..

3,000.-Ft

Duplex patch kábel  2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12

Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2 m-Gara..

3,019.-Ft

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2

Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2 m-Garancia: Jogszab..

3,019.-Ft

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 24 szál, OM2 50/125?m

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 24 szál, OM2 50/125?m

AMP Univerzális Lazacsöves kábel - 24 szál, OM2 50/125?m-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!..

3,060.-Ft

Szimplex pigtail kábel  LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5

Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5

Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m-Garancia: Jogszabá..

3,170.-Ft

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 12 szál OM3 XG 50/125?

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 12 szál OM3 XG 50/125?

AMP Mini Breakout kül/beltéri kábel, 12 szál OM3 XG 50/125?-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődj..

3,200.-Ft

Tételek: 1 - 24 / 124 (6 oldal)