SFP

Termék összehasonlítás (0)


TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC 1G-LX Module

Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z. A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/32..

5,932.-Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC 1G-SX Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC 1G-SX Module

Gigabites SFP modul, többszörös üzemmód, MiniGBIC, LC interfész, akár 550/275 m távolság-Garancia: 5..

6,657.-Ft

Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: Jogszabály ..

12,524.-Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: Jogszabály ..

13,501.-Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: Jogszabály..

14,624.-Ft

TP-LINK TL-SM5220-3M 3 Meters 10G SFP+ Direct Attach Cable

TP-LINK TL-SM5220-3M 3 Meters 10G SFP+ Direct Attach Cable

3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections SPEC: Up to 3 m Distance-Garancia: 5 év-Száll..

15,416.-Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM-Garancia: Jogszabály..

15,423.-Ft

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC-Garanc..

16,842.-Ft

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC-Garanc..

18,944.-Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW,   850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW,   850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW,   850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: ..

18,944.-Ft

TP-LINK TXC432-CU1M JetStream 1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel

TP-LINK TXC432-CU1M JetStream 1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel

1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel, 10 gigabites Ethernet kapcsolat (1 m távolságon)-Garancia: ..

19,733.-Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 2m,  AWG30, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 2m, AWG30, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 2m, AWG30, 0~70 hőm. tart.-Garancia: Jo..

21,040.-Ft

D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak elő..

22,678.-Ft

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transcei..

23,200.-Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)-G..

24,860.-Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm,  10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm,  10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm,  10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: J..

27,362.-Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 5m,  AWG24, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 5m, AWG24, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 5m, AWG24, 0~70 hőm. tart.-Garancia: Jo..

30,033.-Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: Jogszabály..

30,921.-Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)-G..

31,538.-Ft

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transce..

32,532.-Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 7m,  AWG24, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 7m, AWG24, 0~70 hőm

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív réz kábel (10GSFP+Cu), 7m, AWG24, 0~70 hőm. tart.-Garancia: Jo..

35,337.-Ft

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utáláss..

35,812.-Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció-Garancia: Jogszabály..

38,873.-Ft

Gigalight SFP modul, 10/100/1000M, TX tiltás és Link LOS funkcióval, 100m táv.,

Gigalight SFP modul, 10/100/1000M, TX tiltás és Link LOS funkcióval, 100m táv.,

Gigalight SFP modul, 10/100/1000M, TX tiltás és Link LOS funkcióval, 100m táv., RJ-45,0~70 hőm. tart..

39,166.-Ft

Tételek: 1 - 24 / 80 (4 oldal)